Piel

Piękne fryzury: Krem do włosów i skóry głowy Faza-2 Nona

Samodzielnie stosowany krem do włosów służy jako odżywka do włosów suchych, natomiast w połączeniu z Maseczką iłową do włosów Faza-1 stosowany jest do włosów tłustych. Pomaga przy łysieniu, wypadaniu włosów, łupieżu. Nawilża włosy, nadaje im połysk i miękkość. Nie wymaga spłukiwania przy włosach suchych. Pomaga w układaniu fryzury. Krem
<%image(d-panthenol-shampo-szampony-glowa-mycie-kapile-images.jpg|48|66|# hairstyle magazines)%>

Samodzielnie stosowany krem do włosów służy jako odżywka do włosów suchych, natomiast w połączeniu z Maseczką iłową do włosów Faza-1 stosowany jest do włosów tłustych. Pomaga przy łysieniu, wypadaniu włosów, łupieżu. Nawilża włosy, nadaje im połysk i miękkość. Nie wymaga spłukiwania przy włosach suchych. Pomaga w układaniu fryzury. Krem Faza-2 jest wspaniały jako krem nawilżająco-odżywczy do twarzy oraz szyi.

Maseczka iłowa do włosów i skóry głowy Faza-1 – którą można użyć przed zastosowaniem kremu – to niezwykle skuteczny i wydajny środek wzmacniający cebulki włosów, przywracający zdrowie włosom i skórze głowy. Zaleca się ją przy łysieniu różnego pochodzenia, łupieżu pstrym, łuszczycy, łojotoku, przy chemioterapii i naświetlaniu. Jest środkiem leczniczym przy migrenach, bólach głowy, przy wyczerpaniu nerwowym i depresji. Maseczka jest skuteczna przy chorobach naczyń mózgu, w przypadku jego uszkodzeń oraz w podrażnieniach po wylewach krwi do mózgu.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy