Piel

Jak lakierować włosy? – najlepsze fryzury na ferie

Włosy zawsze lakieruj włosy z odległości 30–40 cm (na wyciągnięcie ręki).Jeśli chcesz minimalnie utrwalić uczesanie, rozpyl przed sobą na wysokości głowy chmurę lakieru i szybko w nią wejdź – cząsteczki delikatnie osiądą na kosmykach

Włosy zawsze lakieruj włosy z odległości 30–40 cm (na wyciągnięcie ręki).
Jeśli chcesz minimalnie utrwalić uczesanie, rozpyl przed sobą na wysokości głowy chmurę lakieru i szybko w nią wejdź – cząsteczki delikatnie osiądą na kosmykach włosów.

Aby spotęgować efekt lśniących i gładkich włosów, możesz spryskać lakierem dłonie i przygładzić nimi włosy od przedziałka, wzdłuż łusek, w dół.
Jeśli suszysz włosy z głową w dół, w trakcie wykonywania tej czynności, spryskuj je odrobiną lakieru (kierunek ten sam co strumień powietrza suszarki) – uzyskasz efekt wiatru we włosach.
Jeżeli polakierujesz koński ogon, a na koniec jeszcze raz go przeczeszesz, będzie sypki przez cały dzień i nie sklei się w strąki (to efekt nieprzepuszczania wilgoci w głąb włosa (zachowuje się jak sztuczny).
Jeżeli zalezy ci na większej objętości fryzury – spryskaj szczotkę suchym lakierem i dokładnie, pasmo po paśmie, przeczesz nią włosy. Na koniec rozdmuchaj je suszarką.

Nie zapomnij: zbliża się dzień babci, walentynki oraz… ferie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy