Wiadomości branżowe

Zadbaj o perfekcyjną czystość w domu i… zrób świąteczne zakupy w Douglas!

Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia Samsung we współpracy z Doulgas organizują specjalną świąteczną promocję. Klient, który między 24 listopada a 31 grudnia 2014 r. zakupi jeden z odkurzaczy objętych promocją, ma możliwość otrzymania vouchera na zakupy w drogeriach Douglas. Dywan obsypany igłami z choinki? Ślady na podłodze po przedświątecznej, domowej krzątaninie? Z tymi i wieloma innymi wyzwaniami bez problemu poradzą sobie najnowocześniejsze odkurzacze i roboty sprzątające marki Samsung. Specjalnie dla osób, które szukają najskuteczniejszych urządzeń sprzątających, idealnych do pracy w intensywnym okresie przedświątecznym, Samsung i drogerie Douglas przygotowały promocję. Przy zakupie odkurzacza lub robota sprzątającego Samsung do dnia 31 grudnia 2014 r., każdy klient może otrzymać voucher o wartości 50, 100 lub 150 zł (w zależności od wybranego modelu). Vouchery będzie można wykorzystać w drogeriach Douglas oraz w sklepie internetowym Douglas. Uzyskanie vouchera następuje po dokonaniu rejestracji w terminie 30 dni od dnia dokonania zakupu, jednak nie później niż do dnia 31 stycznia 2015 r. na stronie

Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia Samsung we współpracy z Doulgas organizują specjalną świąteczną promocję. Klient, który między 24 listopada a 31 grudnia 2014 r. zakupi jeden z odkurzaczy objętych promocją, ma możliwość otrzymania vouchera na zakupy w drogeriach Douglas.

Dywan obsypany igłami z choinki? Ślady na podłodze po przedświątecznej, domowej krzątaninie? Z tymi i wieloma innymi wyzwaniami bez problemu poradzą sobie najnowocześniejsze odkurzacze i roboty sprzątające marki Samsung. Specjalnie dla osób, które szukają najskuteczniejszych urządzeń sprzątających, idealnych do pracy w intensywnym okresie przedświątecznym, Samsung i drogerie Douglas przygotowały promocję. Przy zakupie odkurzacza lub robota sprzątającego Samsung do dnia 31 grudnia 2014 r., każdy klient może otrzymać voucher o wartości 50, 100 lub 150 zł (w zależności od wybranego modelu). Vouchery będzie można wykorzystać w drogeriach Douglas oraz w sklepie internetowym Douglas. Uzyskanie vouchera następuje po dokonaniu rejestracji w terminie 30 dni od dnia dokonania zakupu, jednak nie później niż do dnia 31 stycznia 2015 r. na stronie www.zdrowydom.samsung.pl.

Promocją objęte są m. in. PowerBot i NaviBot – innowacyjne urządzenia sprzątające, które zadbają o czystość w naszym domu nawet, podczas naszej nieobecności. Dzięki możliwości zaprogramowania sprzątania, domownicy po ciężkim dniu w pracy lub po męczących przedświątecznych zakupach mogą wrócić do posprzątanego domu i mieć więcej czasu dla siebie.

Kurz, rozlane wino czy plamy z oleju? To częste problemy, z którymi konsumenci mierzą się w trakcie przedświątecznych przygotowań. Idealnie poradzą sobie z nimi biorące udział w promocji, odkurzacze wodne z linii Motion Sync™. Dzięki funkcji Trio System™, która w zależności od potrzeb umożliwia odkurzanie na sucho, na mokro oraz z użyciem filtra wodnego, żadne zabrudzenia nie będą już problemem.

Więcej informacji na temat promocji, regulamin oraz pełna lista urządzeń objętych promocją wraz z podaną wartością voucherów Douglas znajduje się na stronie: www.zdrowydom.samsung.pl.

A to już wiesz?  Rynek cukierniczych wyrobów piekarniczych w Polsce jest wart 2,6 mld zł

Promocja Samsung i Douglas będzie wspierana w punktach sprzedażowych Samsung w postaci materiałów POSM.

Kreację przygotowała agencja Leo Burnet i Nairobia, za działania public relations odpowiada agencja Havas PR Warsaw.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy