Aktualności LIFESTYLE Moda

Wiosenna moda na wybiegu w Silesia City Center

Pokazy mody na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń w Silesia City

Data publikacji: 2019-03-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wiosenna moda na wybiegu w Silesia City Center
Kategoria: LIFESTYLE, Moda

Pokazy mody na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń w Silesia City Center.

Wiosenna moda na wybiegu w Silesia City Center LIFESTYLE, Moda - Pokazy mody na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń w Silesia City Center.

Pokazy mody na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń w Silesia City Center. To modowe święto w dniach 30-31 marca zainauguruje wiosenny sezon w największym centrum handlowym na Śląsku. Gospodarzami wydarzenia będą Dorota Gardias i Rafał Brzozowski, a na scenie z recitalem wystąpi Marta Bijan. 30 marca zostanie również zapoczątkowana akcja street fashion – Silesia Look.

Ostatni weekend marca upłynie pod znakiem mody i dobrego stylu. Na  wybiegu, który powstanie na Placu Tropikalnym zostaną zaprezentowane kolekcje z salonów w Silesia City Center. Będzie można zobaczyć stylizacje damskie, męskie i dziecięce m.in. takich marek jak: Guess Jeans, Guns & Tuxedos, Royal Collection, Pawo, The North Face, Chantelle, Femestage Eva Minge, Pierre Cardin, Swatch, Bryloownia czy Lilou.

Pokazy poprowadzą Dorota Gardias – jedna z najpopularniejszych prezenterek pogody w Polsce, dziennikarka i konferansjerka oraz Rafał Brzozowski – prezenter telewizyjny i wokalista; jego piosenki mają miliony wyświetleń, a wśród najpopularniejszych są takie tytuły jak „Tak blisko”, Nie mam nic” czy „Za mały świat”.

Podczas wydarzenia nie zabraknie też muzycznych doznań – widzowie będą mogli posłuchać recitali w wykonaniu Rafała Brzozowskiego oraz Marty Bijan – wokalistki, kompozytorki, autorki tekstów i pianistki, finalistki czwartej edycji programu „X Factor”.

Podczas modowego wydarzenia 30 marca na pasażach Silesia City Center zostanie również przeprowadzona pierwsza edycja cyklicznej akcji street fashion – Silesia Look. W wybraną sobotę miesiąca klienci, którzy potrafią bawić się modą i prezentują niebanalny styl zostaną zaproszeni do udziału w streetowej sesji. Ich zdjęcia będą zamieszczane na facebookowym profilu SCC, gdzie fani wybiorą dwie osoby, które otrzymają karty podarunkowe o wartości 500 złotych. Laureata drugiej nagrody – „Silesia Look” – wybierze jury Silesia City Center i również nagrodzi kartą podarunkową o wartości 500 złotych.

A to już wiesz?  SETKI POMYSŁÓW NA FANTASTYCZNE PREZENTY W SEPHORA

Wiosenne pokazy mody odbędą się w dniach 30-31 marca w godzinach 15:00-19:00 na Placu Tropikalnym. Pierwsza edycja akcji Silesia Look zostanie przeprowadzona 30 marca na pasażach Silesia City Center.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wiosenna moda na wybiegu w Silesia City Center LIFESTYLE, Moda - Pokazy mody na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń w Silesia City Center.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Moda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy