Aktualności LIFESTYLE Moda

Ulubiony sklep influencerów startuje w Polsce

Ulubiony sklep influencerów startuje w Polsce
Na polski rynek wchodzi ulubiony sklep internetowy influencerów z całego świata, NA-KD. Od teraz dostępna będzie polskojęzyczna wersja

Data publikacji: 2018-02-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ulubiony sklep influencerów startuje w Polsce
Kategoria: LIFESTYLE, Moda

Na polski rynek wchodzi ulubiony sklep internetowy influencerów z całego świata, NA-KD. Od teraz dostępna będzie polskojęzyczna wersja strony.

Ulubiony sklep influencerów startuje w Polsce LIFESTYLE, Moda - Na polski rynek wchodzi ulubiony sklep internetowy influencerów z całego świata, NA-KD. Od teraz dostępna będzie polskojęzyczna wersja strony.

 

NA-KD to znana na całym świecie marka, która jest niezwykle popularna w krajach skandynawskich i w Niemczech. Oferuje najmodniejsze ubrania, akcesoria i buty oraz kolekcje NA-KD Boho, NA-KD Trend czy NA-KD Party. Firma wielokrotnie zapraszała do współpracy znane blogerki. Do tej pory swoje autorskie kolekcje zaprezentowały m.in. Linn Ahlborg czy Kristin Sundberg z bloga bykiki.se. W Polsce z marką współpracują m.in. Monika Miller, blogerki Weronika Załazińska i Liljana Janowska czy youtuberka Karolina Wójcik z kanału VIVA-A-VIVA.

NA-KD to multibrandowy sklep skierowany do Milenialsów, którzy cenią najnowsze trendy i oryginalność. Na platformie oprócz marki własnej NA-KD, znajdziemy ponad 170 wyselekcjonowanych marek. Oprócz gigantów takich jak Levi’s czy Tommy Hilfiger, dostępne są mniej znane w Polsce marki, takie jak skandynawskie By Malene Birger, Hot Anatomy i Ivy Copenhagen, londyński brand Jovonna czy australijski Lack of Color.

NA-KD to brand silny w mediach społecznościowych. Nic dziwnego – Instagram to dziś źródło najnowszych trendów, a marka genialnie wykorzystuje ten potencjał i dostarcza świetnych treści. Instagram NA-KD śledzi ponad 1,4 miliona użytkowników, a dziennie przybywa ponad 3500 followersów. W czym tkwi sukces? NA-KD to kopalnia modowych inspiracji, intrygujące sesje zdjęciowe i dopracowane video.

„Znamy nasze klientki, wiemy gdzie szukają inspiracji. Nasz zespół jest młody, sami nie wyobrażamy sobie rozpoczęcia dnia bez sprawdzenia nowości na Insta. Chcemy być miejscem, które łączy modowe influencerki, dziewczyny, które czują trendy i nie boją się iść swoją drogą. Towarzyszymy im w mediach społecznościowych w trakcie dnia, podsyłamy im to co najmodniejsze” – mówi Diana Okular, Managing Director CEE.

A to już wiesz?  Twoja Sesja zaprasza na wyjątkową sesję zdjęciową oraz warsztaty „Zapach Kobiety

Polski oddział NA-KD powstał w Krakowie. Firma docelowo będzie zatrudniać kilkanaście osób odpowiedzialnych za działania marketingowe. Możemy być pewni nowych kolekcji i świetnych marek skupionych w jednym miejscu. Ale NA-KD na pewno da nam o nich znać w mediach społecznościowych.

Zdjęcia do pobrania https://drive.google.com/open?id=1gixDcGZ9zECYGq21r2QuIdSsyZiN4wj8
Logo https://drive.google.com/file/d/1mtC8Rzvp9j4m39EabNOneHcAUTWZ2hH-/view?usp=sharing

O NA-KD

NA-KD jest trzecią firmą e-commerce należącą do Jarno Vanhatapio, założyciela Nelly.com (2003) i Zoozoo.com (2013). Firma powstała w kwietniu 2015 roku i działa na światowym rynku szybkiej mody, głównie online oraz w pop up store’ach. Dzięki dostosowaniu działań do potrzeb grupy docelowej, NA-KD szybko stał się globalnym graczem na rynku modowym z roczną stopą dochodu wynoszącą SEK 600M (73 mln USD). W 2017 roku witrynę odwiedzało 50 milionów osób miesięcznie. NA-KD jest jedną z najszybciej rozwijających się marek modowych w mediach społecznościowych: konto na Instagramie śledzi 1,4 miliona użytkowników. Co miesiąc dostarcza zamówienia do 173 krajów. Na platformie oprócz wyselekcjonowanych marek takich jak Fila, Calvin Klein czy Cheap Monday dostępne są również marki własne, NA-KD Trend i NA-KD Boho. www.na-kd.com

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Ulubiony sklep influencerów startuje w Polsce LIFESTYLE, Moda - Na polski rynek wchodzi ulubiony sklep internetowy influencerów z całego świata, NA-KD. Od teraz dostępna będzie polskojęzyczna wersja strony.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Moda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy