Aktualności LIFESTYLE Moda

Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska – idealne stylizacje na Boże Narodzenie i Sylwes

Świat Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska jest pełen piękna, finezji i wdzięku. Kolekcja Wiktorii Gąsiewskiej dla marki, na sezon jesień-zima 2019/2020, zdobędzie serce i szafę niejednej z

Data publikacji: 2019-12-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska – idealne stylizacje na Boże Narodzenie i Sylwes
Kategoria: LIFESTYLE, Moda

Świat Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska jest pełen piękna, finezji i wdzięku. Kolekcja Wiktorii Gąsiewskiej dla marki, na sezon jesień-zima 2019/2020, zdobędzie serce i szafę niejednej z Was.

Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska – idealne stylizacje na Boże Narodzenie i Sylwes LIFESTYLE, Moda - Świat Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska jest pełen piękna, finezji i wdzięku. Kolekcja Wiktorii Gąsiewskiej dla marki, na sezon jesień-zima 2019/2020, zdobędzie serce i szafę niejednej z Was.

 

Świat Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska jest pełen piękna, finezji i wdzięku. Kolekcja Wiktorii Gąsiewskiej dla marki, na sezon jesień-zima 2019/2020, zdobędzie serce i szafę niejednej z Was. To doskonała propozycja na zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia oraz karnawał. Różnorodność krojów, tkanin i kolorów sprawia, że każda z Was znajdzie model idealny dla siebie. Sprawdźcie same!

Nowe sukienki to ultramodne fasony zaprojektowane z myślą o kobietach, które nie boją się, podkreślać atutów swojej sylwetki wzorem i krojem. Dominuje róż, czerwień i zieleń, zarówno w monochromatycznych wersjach, jak i tych wzorzystych – królują kwieciste i zwierzęce printy. Dodatkowo, możemy Wam już zdradzić, iż pojawi się kilka modeli sukienek – kwintesencja wyrafinowania, które zrobią na Was ogromne wrażenie!

Warto wiedzieć, że w projektach zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły, aby każda kobieta, która ośmieli się je założyć, czuła się jak gwiazda! Nadchodzący sezon świąteczny, sylwestrowy i karnawałowy to idealna okazja, aby postawić na niepowtarzalne stylizacje.

Kolekcja Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska będzie dostępna w sklepach stacjonarnych oraz
na stronie internetowej już od 6 grudnia!

Więcej informacji na www.sugarfree.pl

 

 

 

 

Sugarfree w Twoim mieście!

Marka chce być jak najbliżej swoich klientów, dlatego nieustannie otwieramy nowe sklepy Sugarfree & Cardio Bunny w kolejnych miastach w Polsce!

 

Najbliższe otwarcia:

6.12 – Legnica, ul. Galeria Piastów Najświętszej Marii Panny 9/ lok 1.20

7.12 – Bielsko-Biała, Galeria Sfera, ul Mostowa 2/106

14.12 – Częstochowa, Galeria Jurajska, al. Wojska Polskiego 207

A to już wiesz?  Moda festiwalowa - zabłyśnij tego lata!

Adresy pozostałych sklepów znajdziecie na: www.sugarfree.pl/contact

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska – idealne stylizacje na Boże Narodzenie i Sylwes LIFESTYLE, Moda - Świat Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska jest pełen piękna, finezji i wdzięku. Kolekcja Wiktorii Gąsiewskiej dla marki, na sezon jesień-zima 2019/2020, zdobędzie serce i szafę niejednej z Was.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Moda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy