Wiadomości branżowe

Pierwsza w Polsce spersonalizowana dieta bazująca na kodzie DNA

W marcu bieżącego roku zadebiutował na polskim rynku serwis www.dnadieta.com.pl, który w kooperacji z amerykańską firmą badawczą GenoVive umożliwia zaprojektowanie indywidualnej diety i programu ćwiczeń na podstawie analizy

W marcu bieżącego roku zadebiutował na polskim rynku serwis www.dnadieta.com.pl, który w kooperacji z amerykańską firmą badawczą GenoVive umożliwia zaprojektowanie indywidualnej diety i programu ćwiczeń na podstawie analizy genów.

Podstawą sukcesu diety realizowanej za pośrednictwem serwisu www.dnadieta.com.pl jest stworzenie skutecznej i innowacyjnej diety w oparciu o analizę próbki DNA oraz danych dotyczących wzrostu, wagi i płci. Dieta oraz program ćwiczeń fizycznych powstają na skutek analizy genów osoby poddanej badaniu, do którego wystarczy pobrać materiał DNA znajdujący się na wewnętrznej stronie policzka.

Na podstawie analizy genetycznej osoba korzystająca z serwisu otrzyma profesjonalny, indywidualny raport prezentujący wyniki testów DNA zawierający program idealnej diety oraz program treningowy. Z raportu dowiemy się również jak nasz własny kod genetyczny wpływa na masę ciała i metabolizm, które markery genetyczne były testowane i jakie są rezultaty tych testów oraz przede wszystkim jak możemy zaprezentowane wyniki przełożyć na kontrolę wagi. Po ustaleniu programu ćwiczeń fizycznych i diety w oparciu o analizę DNA i innych danych takich jak wzrost, wiek, waga itp. serwis www.dnadieta.com.pl będzie dodatkowo służyć wsparciem, celem prawidłowego wykorzystania informacji zawartych w raporcie.

Przykładowy raport dla jednej z Klientek jest dostępny w Internecie pod następującym adresem: http://www.dnadieta.com.pl/GenetykaZdrowie/GetPdf?fileName=rptCustRep-04-JagodaCiechanowska.pdf.

Serwis www.dnadieta.com.pl, partner firmy GenoVive, która od wielu lat zajmuje się tematyką diet i badań DNA, jako pierwszy w Polsce umożliwia skorzystanie z najnowszych osiągnięć nauki, aby przygotować efektywny program diety oraz ćwiczeń fizycznych dopasowany do metabolizmu danej osoby. Spersonalizowana dieta bazująca na analizie kodu DNA ma dobre wyniki w Stanach Zjednoczonych. Jej pojawienie się na rynku europejskim jest związane z rozszerzeniem działalności firmy GenoVive na inne kraje poza USA. W Polsce rozpoczęła współpracę z serwisem www.dnadieta.com.pl

Starannie zaprojektowania dieta dla indywidualnego metabolizmu opartego na profilu genetycznym człowieka wyznacza nowy kierunek w uzyskaniu zdrowszego trybu życia i kontrolowania prawidłowej wagi.

A to już wiesz?  Rossmann z wyróżnieniem

Szczegółowe informacje na temat diety DNA oraz jej przygotowania wraz z programem aktywności fizycznej można znaleźć w serwisie www.dnadieta.com.pl

***

Serwis www.dnadieta.com.pl należy do firmy Interactive Voice News zajmującej się tworzeniem oraz zarządzaniem systemami webowymi, poprzez które oferuje nowoczesne usługi takie jak dostęp do informacji z Internetu z wykorzystaniem technologii syntezy mowy, testów DNA itp.

Źródło Inni Klienci. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy