Aktualności

Mister Polski Rafał Maślak poprowadzi targi ślubne

Mister Polski Rafał Maślak poprowadzi targi ślubne
Warszawa, 28 października 2015 r. Mister Polski Rafał Maślak poprowadzi targi ślubne! Rafał Maślak, Mister Polski, blogger i model, już 28-29 listopada poprowadzi Targi Ślubne

Warszawa, 28 października 2015 r.

Mister Polski Rafał Maślak poprowadzi targi ślubne!

Rafał Maślak, Mister Polski, blogger i model, już 28-29 listopada poprowadzi Targi Ślubne Wedding na Stadionie PGE Narodowym. Z tej okazji Maślak wziął udział w sesji zdjęciowej w której zagrał rolę… Jamesa Bonda jako pana młodego!

Prawdopodobnie niewielu kobietom trzeba przedstawiać Rafała Maślaka. Najprzystojniejszy polski mężczyzna, zdobywca tytułu Mister Poland 2014, bloger i model już 28-29 listopada 2015 poprowadzi w Warszawie największe Targi Ślubne Wedding. Maślak przez dwa dni będzie wprowadzał przyszłe pary młode w świat przygotowań do tego jedynego dnia. Jak przygotowuje się do tej roli? Właśnie wziął udział w specjalnej sesji zdjęciowej w której zagrał Jamesa Bonda w roli… pana młodego!

Efekty sesji będzie można obejrzeć już pod koniec listopada w kwartalniku Wedding, jednak już teraz zdradzamy jej kulisy. A przyszłe panny młode i fanki przystojnego Rafała Maślaka zapraszamy już 28-29 listopada na Targi Wedding na Stadionie PGE Narodowym, gdzie będzie można spotkać go osobiście!

Największe w Polsce Targi Ślubne Wedding 2015 w liczbach:

– 4000 m2 powierzchni wystawienniczej; największe targi ślubne, jedyne na Stadionie „PGE Narodowy” – komfortowo, przestronnie i nowocześnie, dla odwiedzających całodniowa niewielka opłata parkingowa
– 150 wystawców w tym wielu prezentujących swoją ofertę wyłącznie na Targach Ślubnych Wedding
– kilkanaście pokazów mody ślubnej najlepszych marek
– jedyny pokaz w Polsce kolekcji ślubnej mistrzowskiego duetu Paprocki & Brzozowski
– ponad 100 premier produktów
– ponad 1000 wzorów obrączek
– ponad 2000 wzorów zaproszeń
– kilkaset nagród w konkursach, dla pierwszych gości każdego dnia targów prezent niespodzianka

A to już wiesz?  Moda Live Online w Galerii Klif już 27 sierpnia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy