Wiadomości branżowe

Malarz Roku Dekoral 2013: Zgłoś swoją realizację do końca grudnia 2013

Malarz Roku Dekoral 2013: Zgłoś swoją realizację do końca grudnia 2013
Jeszcze do końca grudnia przyjmowane będą zgłoszenia do konkursu Malarz Roku Dekoral 2013, organizowanego przez firmę PPG Deco Polska, lidera na polskim rynku farb i lakierów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: Volkswagen Caddy oraz profesjonalne narzędzia ufundowane przez firmy Graco, Flex i Koelner.Malarz Roku Dekoral 2013 to już czwarta edycja prestiżowego konkursu dla wykonawców. Ideą zawodów jest wyróżnienie najlepszych profesjonalnych malarzy w Polsce oraz promowanie rzetelności i fachowości w prowadzeniu prac wykonawczych. W minionych latach laureatami konkursu były firmy Markbud z Kartuz (realizacja praca malarskich w Hotelu Hilton w Gdańsku), Bau-Gips (remont zabytkowego Dworca Gościnnego w Szczawnicy) oraz PBP SA z Bielska-Białej (realizacja obiektu biurowo-produkcyjnego dla firmy Wichary Technologies w Pyrzowicach). Tegoroczna edycja to wyzwanie dla kolejnych firm, które chcą zaprezentować wysoką jakość oferowanych przez siebie usług i powalczyć o cenne nagrody.Do końca grudnia masz czas na zgłoszenie realizacjiPrace konkursowe będą przyjmowane do 31 grudnia 2013 r. Aby

Jeszcze do końca grudnia przyjmowane będą zgłoszenia do konkursu Malarz Roku Dekoral 2013, organizowanego przez firmę PPG Deco Polska, lidera na polskim rynku farb i lakierów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: Volkswagen Caddy oraz profesjonalne narzędzia ufundowane przez firmy Graco, Flex i Koelner.

Malarz Roku Dekoral 2013 to już czwarta edycja prestiżowego konkursu dla wykonawców. Ideą zawodów jest wyróżnienie najlepszych profesjonalnych malarzy w Polsce oraz promowanie rzetelności i fachowości w prowadzeniu prac wykonawczych. W minionych latach laureatami konkursu były firmy Markbud z Kartuz (realizacja praca malarskich w Hotelu Hilton w Gdańsku), Bau-Gips (remont zabytkowego Dworca Gościnnego w Szczawnicy) oraz PBP SA z Bielska-Białej (realizacja obiektu biurowo-produkcyjnego dla firmy Wichary Technologies w Pyrzowicach). Tegoroczna edycja to wyzwanie dla kolejnych firm, które chcą zaprezentować wysoką jakość oferowanych przez siebie usług i powalczyć o cenne nagrody.

Do końca grudnia masz czas na zgłoszenie realizacji

Prace konkursowe będą przyjmowane do 31 grudnia 2013 r. Aby wziąć udział w rywalizacji, należy przystąpić do Klubu Dekoral Professional. W tym celu konieczny jest zakup produktów w jednym z 40 sklepów Centrum Dekoral Professional (www.centrumdekoral.pl) za kwotę minimum 1500 PLN. Następnie, po wypełnieniu formularza i uzyskaniu oficjalnej karty członkowskiej, można zgłosić realizację w wybranym Centrum Dekoral Professional. Zgłoszenie powinno zawierać m.in. nazwę inwestycji, szczegółowy opis zrealizowanych prac, dokumentację zdjęciową oraz zgodę inwestora.

Wybór najlepszych realizacji

Zgłoszone realizacje zostaną poddane szczegółowej ocenie jury pod przewodnictwem Jarosława Domowicza, Menedżera działającej przy PPG Deco Polska Akademii Technik Malarskich Dekoral Professional. Do 20 lutego 2014 r. wyłonimy TOP 20 najlepszych realizacji, które wezmą udział w dalszej rywalizacji. Przez następny miesiąc każda z inwestycji będzie prezentowana na stronie www.malarz-roku.pl (z uwzględnieniem sposobów i rodzajów wykonanych prac oraz wskazaniem wykorzystanych produktów i materiałów). Od 1 marca do 10 kwietnia potrwa głosowanie internautów, które wyłoni Laureata Publiczności (dla uczestników głosowania przewidziano nagrody). Wielki Finał konkursu odbędzie się miesiąc później – 10 maja. Jury przyzna zwycięski tytuł Malarza Roku Dekoral 2013, a osoby zgromadzone na uroczystej gali wybiorą Laureata Publiczności 2013.

Cenne nagrody dla najlepszych w branży

A to już wiesz?  Kuchnia inspirowana wakacjami

Główną nagrodę, samochód dostawczy Volkswagen Caddy, ufundowały marki Sigma Coatings oraz Dekoral Professional. Z kolei Laureaci II i III miejsca otrzymają wysokiej klasy specjalistyczne urządzenia do robót malarskich i wykończeniowych, ufundowane przez firmy Graco i Flex. Sponsorem nagrody publiczności jest firma Koelner. Na nagrodę mogą liczyć także uczestnicy głosowania internautów – autor najciekawszego komentarza otrzyma farby i usługę malowania wybranego wnętrza przez Malarza Certyfikowanego Dekoral.

Źródło Dekoral Professional. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy