Wiadomości branżowe

Jedna gala, dwa wyróżnienia

Firma Rossmann otrzymała następne nagrody. Tym razem dwie podczas tej samej gali. W ręce lidera rynku chemiczno-kosmetycznego trafiły Złote i Kryształowe Godła przyznawane na Gali European Trusted Brands 2012. Rossmann zwyciężył w kategorii

Firma Rossmann otrzymała następne nagrody. Tym razem dwie podczas tej samej gali. W ręce lidera rynku chemiczno-kosmetycznego trafiły Złote i Kryształowe Godła przyznawane na Gali European Trusted Brands 2012. Rossmann zwyciężył w kategorii „Drogerie”.

Galę wręczenia nagród zorganizował miesięcznik Reader’s Digest, organizator badań konsumenckich European Trusted Brands. To właśnie na ich podstawie przyznawane były wyróżnienia.

Złote Godło otrzymały firmy, które uzyskały największą liczbę spontanicznie oddanych głosów od respondentów. Natomiast Kryształowe Godło dostały przedsiębiorstwa, które najwyżej oceniono w pięciu następujących kryteriach: jakości, stosunku wartości do ceny, zrozumienia potrzeb klienta, wizerunku i społecznej odpowiedzialności.

Badanie realizowano metodą kwestionariusza on-line i wywiadów pocztowych. Respondenci zostali wybrani spośród bazy prenumeratorów miesięcznika Reader’s Digest. Jak co roku próba została dobrana tak, aby odzwierciedlała szeroki profil badanej populacji.

European Trusted Brands to jedno z największych badań konsumenckich, przeprowadzane w Europie przez Reader’s Digest. Poza tematyką marketingową badanie European Trusted Brands porusza tematy społeczne.

To nie pierwsze wyróżnienie dla Rossmanna w konkursie prowadzonym przez Reader’s Digest. W roku 2009 i 2010 naszej firmie przyznano tytuł Produktu Roku.

A to już wiesz?  Polacy lubią e-sklepy i… Rossmanna

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy