Aktualności LIFESTYLE Moda

Gwiazdy w szczytnym celu – Termo Organika partnerem wydarzenia

Gwiazdy w szczytnym celu – Termo Organika partnerem

Data publikacji: 2016-06-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Gwiazdy w szczytnym celu – Termo Organika partnerem wydarzenia
Kategoria: LIFESTYLE, Moda

Gwiazdy w szczytnym celu – Termo Organika partnerem wydarzenia

Gwiazdy w szczytnym celu – Termo Organika partnerem wydarzenia LIFESTYLE, Moda - Gwiazdy w szczytnym celu – Termo Organika partnerem wydarzenia

Największy polski producent styropianu oraz Kompletnego Systemu Ociepleń – firma Termo Organika została partnerem charytatywnego pokazu mody z udziałem gwiazd oraz ich dzieci, który zorganizowała Omenaa Mensah oraz Mustache.pl. W trakcie pokazu zaprezentowano limitowaną kolekcję ubrań z wizerunkiem afrykańskich podopiecznych fundacji Omenaa Foundation. Dochód z ich sprzedaży zasili budowę szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie.

W trakcie pokazu zaprezentowano kolekcję T-shirtów, sukienek i toreb z wizerunkiem dzieci ulicy z Ghany. Efektowane i kolorowe grafiki na ubraniach przygotowały ilustratorki Olka Ossadzińska i Elena Ciuprina. Kolekcja dostępna będzie na platformie Mustache.pl. Dochód z jej sprzedaży zasili projekt budowy szkoły w Ghanie dla dzieci ulicy, realizowany przez Omenaa Foundation. W roli modeli na charytatywnym pokazie wystąpili m.in. Omenaa Mensah z córką Vanessą, Paulina Krupińska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow z dziećmi, Katarzyna Zdanowicz z synem, Monika Mrozowska z córkami, Natasza Urbańska z córką, Joanna Kryńska-Marzec z dziećmi, Andre White, Bartek Jędrzejak i Rafał Maślak.

Po pokazie w ogrodach Pałacu w Wilanowie odbył się kolorowy, rodzinny piknik w trakcie którego dzieci m.in budowały domki ze styropianowych klocków w rozmiarze XL przygotowanych przez  Termo Organikę, partnera imprezy.

– Termo Organikę z Omeną połączyły wspólne cele, m.in. pomoc najbardziej potrzebującym. Od 2016 r. Omenaa została ambasadorką naszej marki, z którą prowadzimy wspólne projekty. Z ogromnym entuzjazmem podchodzimy również do nowych, charytatywnych inicjatyw podejmowanych przez Omenaa Foundation i chętnie je wspieramy – mówi Witold Rams, wiceprezes Termo Organiki – Zaangażowanie naszej firmy w dobroczynną pomoc to nic nowego, można powiedzieć norma. Na przykład od ponad 10 lat rokrocznie z każdego metra sześciennego styropianu przekazujemy 1 grosz na pomoc potrzebującym dzieciom. Ten, pozornie niewielki gest, pozwala zebrać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie na wsparcie trzech ośrodków społecznych – w Krakowie, Mielcu i Stoku Lackim.

Razem możemy więcej!

Termo Organika wraz z ambasadorką marki Omeną Mensah razem wspierają popularyzację budownictwa energooszczędnego oraz pomagają najbardziej potrzebującym, m.in. dzieciom w Afryce, ale nie tylko. Planują również ocieplić od fundamentów aż po dach nowoczesne apartamenty budowane przez gwiazdę w Trójmieście. Izolacja termiczna wykonana produktami Termo Organiki daje gwarancję uzyskania wysokich parametrów energooszczędności, zgodnie z najnowszymi standardami budownictwa. Wnętrza  inwestycji będą pomalowane farbami z nowej kolekcji Termo Organiki – Omenaa Exclusive Color. Część dochodu ze sprzedaży każdego opakowania farb Omenaa Exclusive Color zasila konto fundacji Omeny i wzbogaca fundusz  budowy szkoły dla afrykańskich dzieci.  

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Gwiazdy w szczytnym celu – Termo Organika partnerem wydarzenia LIFESTYLE, Moda - Gwiazdy w szczytnym celu – Termo Organika partnerem wydarzenia
Hashtagi: #LIFESTYLE #Moda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy