Aktualności LIFESTYLE Uroda

ESTELL partnerem „Kliniki Marzeń” w TVN Style

Już 24 maja startuje nowy program TVN Style „Klinika Marzeń”, którego partnerem została warszawska Klinika Medycyny Estetycznej

Data publikacji: 2017-05-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: ESTELL partnerem „Kliniki Marzeń” w TVN Style
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Już 24 maja startuje nowy program TVN Style „Klinika Marzeń”, którego partnerem została warszawska Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL.

ESTELL partnerem „Kliniki Marzeń” w TVN Style LIFESTYLE, Uroda - Już 24 maja startuje nowy program TVN Style „Klinika Marzeń”, którego partnerem została warszawska Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL.

Już 24 maja startuje nowy program TVN Style „Klinika Marzeń”, którego partnerem została warszawska Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL. W programie lekarze ESTELL udowodnią, że medycyna estetyczna to rozwiązanie nie tylko dla osób, które potrzebują metamorfozy, ale również dla tych, które borykają się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Co ciekawe, bohaterowie nie zgłaszali się do programu samodzielnie, lecz była to niespodzianka przygotowana przez ich najbliższych.

W każdym odcinku ESTELL odwiedzą pacjenci potrzebujący profesjonalnej pomocy w zakresie medycyny estetycznej. Eksperci kliniki pomogą im zrealizować marzenia, dążyć do pożądanych zmian oraz utrzymać życiową równowagę i zachować swój indywidualizm. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze medycznej – certyfikowanym lekarzom medycyny estetycznej, specjalistom z zakresu chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej, uczestnicy programu zostaną otoczeni kompleksową i odpowiedzialną opieką. W programie uczestnicy będą mogli również skorzystać z usług Stomatologii Enel-Med oraz przychodni ortopedii i rehabilitacji Enel-Sport.

W programie „Klinika Marzeń” będziemy chcieli udowodnić, że medycyna estetyczna ma coraz większe zastosowanie, również w przypadku osób cierpiących na poważne problemy zdrowotne. Lekarze ESTELL posiadają specjalizacje m.in. z zakresu onkologii, chirurgii plastycznej, ginekologii, czy też dermatologii, dzięki czemu możemy dokładnie analizować każdy przypadek i określać zarówno wskazania, jak i przeciwskazania do zabiegu. Chcemy także przełamywać tematy tabu i mówić wprost o wstydliwych problemach, takich jak nietrzymanie moczu, które można rozwiązać dzięki zabiegom z zakresu ginekologii estetycznej – komentuje dr n. medycznych Krzysztof Jakubowski, Kierownik Medyczny ESTELL.

„Klinikę Marzeń” będzie można oglądać od 24 maja, w każdą środę o godz. 22:25. W pierwszej serii programu wyemitowanych zostanie 8 odcinków. Powtórki pierwszego odcinka zaplanowane są na:

A to już wiesz?  Jubileuszowa jesień w Galerii Klif!

27.05, godz. 10:45

28.05,  godz. 8:10

30.05,  godz. 7:15

30.05, godz. 17:40

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
ESTELL partnerem „Kliniki Marzeń” w TVN Style LIFESTYLE, Uroda - Już 24 maja startuje nowy program TVN Style „Klinika Marzeń”, którego partnerem została warszawska Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy