Aktualności LIFESTYLE Uroda

Dojrzała skóra potrzebuje czegoś więcej

Najlepsze kremy, zdrowa dieta i aktywność fizyczna – robisz wszystko, by jak najdłużej zachować zdrowie i młody

Data publikacji: 2017-10-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dojrzała skóra potrzebuje czegoś więcej
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Najlepsze kremy, zdrowa dieta i aktywność fizyczna – robisz wszystko, by jak najdłużej zachować zdrowie i młody wygląd?

Dojrzała skóra potrzebuje czegoś więcej LIFESTYLE, Uroda - Najlepsze kremy, zdrowa dieta i aktywność fizyczna – robisz wszystko, by jak najdłużej zachować zdrowie i młody wygląd?

Najlepsze kremy, zdrowa dieta i aktywność fizyczna – robisz wszystko, by jak najdłużej zachować zdrowie i młody wygląd? Jednak prędzej czy później na naszej skórze pojawiają się oznaki starzenia się, a zwykła codzienna pielęgnacja przestaje wystarczać. Jak rozwiązać najczęstsze problemy urodowe dojrzałych kobiet? Podpowiada dr Magdalena Potembska-Eberhardt, założycielka Kliniki Femmed.

Czas zostawia na naszej skórze wiele śladów – ubytek kolagenu i tkanki tłuszczowej powoduje wiotkość i powstawanie zmarszczek, a okres dojrzewania i ciąże znaczą ciało rozstępami. Im jesteśmy starsze, tym trudniej uporać się z problemami, które odbierają nam młody wygląd i poczucie atrakcyjności.

– Pierwsze zmarszczki pojawiają się już po 25 roku życia, a już kilka lat później nasze ciało zaczyna widocznie tracić jędrność. Właśnie wtedy większość z nas zaczyna dostrzegać pierwsze poważne zmiany w wyglądzie – mówi dr Magdalena Potembska-Eberhardt. – Od tego momentu, jeśli zależy nam na działaniach przeciwstarzeniowych i poprawiających wygląd skóry, potrzebna jest już pomoc specjalisty.

Młoda twarz

– Aby widocznie ujędrnić skórę po 30 roku życia, polecam zabiegi oparte na laserach CO2. To nowoczesna i bezpieczna metoda odmładzania twarzy, która przynosi znakomite rezultaty i nie wymaga przechodzenia okresu rekonwalescencji – mówi założycielka Kliniki Femmed. – Już jeden zabieg laserem CO2 pozwala widocznie poprawić napięcie skóry, poprawić jej koloryt i wygładzić zmarszczki.

Piękne ciało

– Osoby szukające sposobu na przywrócenie młodego wyglądy skóry na całym ciele, powinny zwrócić uwagę na zabieg radiofrekwencji mikroigłowej Ellisys – mówi dr Magdalena Potembska-Eberhardt. –  Podczas zabiegu energia cieplna dociera bezpośrednio do tkanki wymagającej odbudowy i regeneracji kolagenu, co pozwala skutecznie ujędrnić skórę i zlikwidować rozstępy. Polecam ten zabieg do odmładzania różnych obszarów ciała, szczególnie twarzy szyi i brzucha.

A to już wiesz?  Ujędrniający suchy olejek do ciała z olejkiem makadamia Eveline Cosmetics

Ważne żeby zabiegi dostosowane były do potrzeb pacjentki oraz jej grupy wiekowej.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dojrzała skóra potrzebuje czegoś więcej LIFESTYLE, Uroda - Najlepsze kremy, zdrowa dieta i aktywność fizyczna – robisz wszystko, by jak najdłużej zachować zdrowie i młody wygląd?
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy