Firmy Firmy kosmetyczne

Clarena Ambasadorem Urody Miss Polonia 2010

Clarena Ambasadorem Urody Miss Polonia 2010 29.11.2010 10:53, Clarena Firma kosmetyczna Clarena po raz kolejny będzie się troszczyć o urodę pretendentek do tytułu królowej piękności.

Clarena Ambasadorem Urody Miss Polonia 2010
29.11.2010 10:53, Clarena

Firma kosmetyczna Clarena po raz kolejny będzie się troszczyć o urodę pretendentek do tytułu królowej piękności. Kandydatki do korony Miss Polonii 2010 skorzystają ze specjalistycznych konsultacji i otrzymają kosmetyki dobrane do ich indywidualnych potrzeb. Na tym nie koniec – szczególną opieką objęta zostanie zdobywczyni tytułu, która przez cały rok będzie mogła korzystać z zabiegów w czterech centrach kosmetycznych Clareny.

Dziś, 29 listopada, rozpoczynają się wielkie przygotowania do finałowej gali konkursu Miss Polonia 2010. Kandydatki do tytułu czeka teraz ponad dziesięć dni ciężkiej pracy – prób, przymiarek i sesji zdjęciowych. Już drugi rok z rzędu zmaganiom podczas zgrupowania towarzyszyć będzie firma Clarena, która zatroszczy się o urodę kandydatek. – Miss Polonia to synonim piękna, a my pięknem zajmujemy się zawodowo – mówi Patricia Popławska, prezes firmy Clarena. – To dla nas zaszczyt, że możemy doradzać najpiękniejszym kobietom w Polsce. Cieszy nas to tym bardziej, że po ubiegłorocznych wyborach otrzymaliśmy wiele słów uznania i podziękowań – dodaje.

Podczas zgrupowania kandydatkom towarzyszyć będzie specjalista-kosmetolog Małgorzata Zdziebko-Zięba, która doradzi każdej z pań w kwestii dbania o urodę, a także indywidualnie dobierze kosmetyki pielęgnacyjne, które pozwolą utrzymać skórę finalistek w dobrej kondycji. – Clarena propaguje pielęgnację, która łączy zabiegi kosmetyczne w profesjonalnych salonach z indywidualnie dobraną kuracją domową. Jeśli dbamy o cerę w taki sposób, mamy gwarancje, że zostanie ona dłużej młoda i piękna – zapewnia Małgorzata Zdziebko-Zięba z Clareny i dodaje, że właśnie do tak kompleksowego dbania o urodę będzie przekonywała kandydatki.

Współpraca pomiędzy Clareną i Biurem Miss Polonia będzie trwała cały rok. Nowo wybrana Miss pojawi się na wyborach Miss Kosmetyczek, które odbędą się już 9 stycznia 2011 r. w hotelu Sheraton w Warszawie. Honorowy patronat nad wyborami Miss Kosmetyczek 2010 objęło Biuro Miss Polonia.

A to już wiesz?  Czy warto zmieniać szampon do włosów?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy