Końcowe odliczanie, czyli jeden tydzień przed sylwestrem

Końcowe odliczanie, czyli jeden tydzień przed…

To najważniejszy tydzień. – Możemy wykonać jeszcze do dwóch zabiegów mezoterapii bezigłowej, ale najpóźniej pięć dni przed balem – zaznacza Jarosław Rodzeń. To czas na uzupełnianie rzęs i zrobienie henny. Na dwa, trzy dni przed balem wykonujemy pedicure. Manicure może być zrobiony nawet w tym samym dniu. – Jeśli chodzi o stylizację paznokci, to oczywiście dobieramy ją do stroju i okoliczności. Warto jednak, jeśli możemy sobie na to pozwolić, troszeczkę zaszaleć – mówi Agnieszka Mołdoch z Clareny. – To jest taka noc, kiedy nikt nam nie zarzuci tandety, dozwolone jest niemal wszystko: cyrkonie, koraliki, brokaty, koronki, a nawet… kolczyki paznokci – wymienia stylistka.

W ostatnim dniu skupmy się przede wszystkim na makijażu. – Przed zrobieniem make-upu warto płożyć na twarz maseczkę liftującą na bazie błota lub glinek, która napnie skórę – radzi kosmetolog z Clareny. Gotowe do wyjścia nie zapomnijmy o torebce z najpotrzebniejszymi rzeczami, które pomogą nam utrzymać idealny makijaż przez całą noc. – Zabieramy: bibułki matujące, puder w kamieniu i szminkę lub błyszczyk. Do tego koniecznie małe lustereczko, kolejki do lusterka w toalecie mogą być ogromne – uśmiecha się Agnieszka Ludwa z Clareny. Teraz jesteśmy gotowe, by być królową tej nocy!

Zrób to na tydzień przed balem:

* Kontynuuj zabiegi na twarz i ciało;
* Uzupełnij rzęsy, jeśli je przedłużałaś;
* Zrób manicure i pedicure;
* Poddaj się zabiegowi depilacji;
* Przygotuj „kosmetyczny niezbędnik” do torebki.

A co po balu?

Nowoczesna kosmetologia, która pomogła nam stać się prawdziwą gwiazdą sylwetowej nocy, pomoże nam także zregenerować siły. Tańce do białego rana i utraty tchu, szampan… Po Sylwestrze mamy prawo być w nieco gorszej kondycji. – Po intensywnie spędzonej nocy w naszym ciele uwalniają się wolne rodniki. Potrzebujemy teraz ukojenia i relaksu. Najlepsze będą zabiegi SPA – masaż gorącymi kamieniami, sesja w kapsule SPA, czy wizyta w łaźni parowej z pewnością postawią nas na nogi – mówi Jakub Olszta z Clareny. A na koniec pomysł ekspertów Clareny na noworoczne postanowienie: dbajmy o siebie konsekwentnie cały rok!

Authors

Related posts

Top