Giga White czyli aktywne wybielanie

Giga White – aktywne wybielanie

Zabiegi z użyciem preparatów Giga White to bardzo skuteczna metoda usuwania przebarwień różnego pochodzenia. Preparaty wykorzystywane podczas zabiegu zawierają innowacyjną molekułę wybielającą Chromabright™, która wykazuje, potwierdzoną badaniami, bardzo wysoką skuteczność w rozjaśnianiu przebarwień. Zabieg Giga White został wyróżniony w konkursie profesjonalnych produktów kosmetycznych Beauty Premium za wieloetapową pielęgnację i końcowe rezultaty.

Dla kogo: kuracja polecana jest właściwie do każdego rodzaju skóry z przebarwieniami, także do skóry szczególnie wrażliwej. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które nieustannie borykają się z problemem przebarwień.
Przebieg: zabieg rozpoczyna się od oczyszczenia skóry i jej tonizacji. Już podczas demakijażu wykorzystywane są preparaty zawierające molekułę Chromabright™. Na tak przygotowaną skórę kosmetyczka nakłada serum wybielające. Po 10 minutach aplikowana jest maska wybielająca np. Algaplast Giga Whitening lub Nano White Mask (maski z ekstraktem z morwy i czystą arbutyną – składnikami, które również wykazują działanie rozjaśniające). Na zakończenie na twarz i dekolt nakładany jest krem Giga White.

Efekt: rozjaśnienie przebarwień, skuteczna ochrona przed uszkodzeniami skóry związanymi z promieniowaniem UV, zahamowanie procesu fotostarzenia.

Koszt: 100 – 125 zł jeden zabieg. Kuracja to jeden zabieg w tygodniu przez 6-10 tygodni.
Ważne, by serię tych zabiegów uzupełniać odpowiednią pielęgnacją domową. Clarena zaleca kompleksową serię kosmetyków wybielających, które utrwalają i przedłużają efekt kuracji: Giga White Żel, Giga White Tonic, Giga White Day Cream oraz Giga White Night Elixir.

Piegi, plamki, plamy. Przebarwienia to jedna z tych pamiątek z wakacji, które mało cieszą. Jesień jest najlepszym czasem na ich usuwanie. Małgorzata Zdziebko-Zięba, ekspertka urody z Clareny, prezentuje metody usuwania przebarwień stosowane w gabinetach kosmetycznych i podpowiada, którą z nich powinniśmy wybrać do naszej skóry.

hastagi na stronie:

#giga white #clarena

Authors

Related posts

Top