Jak pozbyć się przebarwień?

Jak pozbyć się przebarwień?

Piegi, plamki, plamy. Przebarwienia to jedna z tych pamiątek z wakacji, które mało cieszą. Jesień jest najlepszym czasem na ich usuwanie. Małgorzata Zdziebko-Zięba, ekspertka urody z Clareny, prezentuje metody usuwania przebarwień stosowane w gabinetach kosmetycznych i podpowiada, którą z nich powinniśmy wybrać do naszej skóry.

Jak powstają przebarwienia? Lekarze dermatolodzy zgodnie twierdzą, że najczęstszą przyczyną ich tworzenia się ich jest nadmierna ekspozycja skóry na promieniowanie UV, a dokładniej łączenie opalania z doustną antykoncepcją, zastępczą terapią hormonalną czy niektórymi lekami.

Dochodzi wtedy do nadmiernej produkcji lub nierównego rozłożenia barwnika – melaniny. – Przebarwienia najczęściej powstają na rękach, lecz najbardziej dotkliwe są te, które pojawiają się na twarzy. To właśnie ich najczęściej chcemy się pozbyć – mówi Małgorzata Zdziebko-Zięba. – Metod jest kilka, a dobór zależy od stanu skóry i rodzaju przebarwień.

Ekspertka dodaje, że jesień, jest najlepszą porą roku do takich kuracji, ponieważ słońce nie jest już ostre, a temperatury jeszcze nie są za niskie.

hastagi na stronie:

#wybielanie odbytu cena #Rozjaśnianie odbytu #jak pozbyć się przebarwień #jak pozbyć się przebarwień na twarzy #wybielanie penisa #otarty naskórek na twarzy

Authors

Related posts

Top