Fryzura na bal

Czy każdego roku noworoczne trendy się zmieniają? W pewnym sensie, tak. Jednak fryzura balowa zawsze pozostanie fryzurą na bal – ma być jak najlepsza, efektowna a nawet błyszcząca czy kolorowa. Zawsze elegancka, z odrobiną swobody.

fryzura-kok-170.jpg

Jeśli robisz sylwestrowy kok, pamiętaj, aby dostosować go do całości stroju i makijażu. Do niektórych rodzajów sukienek odpowiedni jest swobodny kok lub inaczej upięte włosy.

Ja zrobić taką fryzurę? Musisz już na początku zdecydować, jaką ilość włosów pozostawić poza kokiem i co z nimi później zrobić. Możesz pozostawić włosy poza kokiem wyprostowane, jeśli tego wymaga Twój całościowy image.

Nie zawsze jednak proste włosy poza kokiem wyglądają ładnie i porządnie – dlatego, czasem warto zdecydować się na ich podkręcenie, ułożenie w loki.

hastagi na stronie:

#jak zrobic fryzure na bal #fryzury do zrobienia samemu #fryzury na bal #fryzury jak zrobic samemu #jak samemu zrobić fryzurę na wesele #proste fryzury do zrobienia samemu #fryzury wieczorowe do zrobienia samemu #jak zrobic samemu fryzure na wesele #fryzury damskie na bal #jak zrobić fryzurę wieczorową

Authors

Related posts

Top